Dlaczego warto zainwestować w podręczniki do nauki biologii z wydawnictwa Nowa Era?

Tania Książka – Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy umożliwia uczniom zakochanie się w tym przedmiocie. Publikacja udowadnia, że zagadnienia biologiczne mogą być bardzo ciekawe. Kto wie, czy nie zachęci części uczniów do dalszego zgłębiana tej tematyki? Wydawnictwo Nowa Era postarało się o to, by treści były ciekawie przekazane.

“Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” – atrakcyjne przedstawienie tematyki biologicznej

W publikacji znajdują się tematy, które dotyczą powłok i układów w ciele człowieka. Uczniowie mają okazję zwiększyć swoją wiedze na temat funkcjonowania najważniejszych narządów.  “Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” zawiera liczne ilustracje oraz infografiki, które wyjaśniają pewne procesy i pojęcia. Publikacja została opracowana przez Annę Helmin oraz Jolantę Holeczek. Autorki zadbały o to, by treści zostały przekazane w możliwie jak najbardziej atrakcyjny sposób. Mają one na celu przekonanie uczniów do tego, że biologia może być ciekawym przedmiotem. O tym, z jaką troską podeszły do tematu świadczą poniższe elementy:

  • staranne i kolorowe infografiki,
  • schematy, wykresy i tabelki,
  • podział na sekcje,
  • ciekawostki,
  • podsumowanie,
  • pytania kontrolne,
  • opisy eksperymentów,
  • intuicyjne definicje.

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” umożliwia skuteczną naukę. Pozwala łatwo zapamiętać zagadnienia dotyczące schorzeń i zaburzeń. Przypomina również ważne informacje, które uczniowie przyswoili sobie podczas wcześniejszych lat nauki. Publikacja składa się z 12 działów i każdy z nich dotyczy organizmu ludzkiego oraz tego, co się z nim dzieje. Uczeń ma okazje nauczyć się na temat funkcjonowania układu oddechowego, krwionośnego ruchowego i innych. Sprawdzić może również informacje, które dotyczą narządów zmysłów.