Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Jaki jest najlepszy przepis na dobry podręcznik? Mnóstwo ciekawej treści, prosty język, liczne infografiki i podsumowania. Idealnym rozwiązaniem są również ćwiczenia powtórzeniowe. To wszystko zapewnia publikacja “Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” (https://www.taniaksiazka.pl/biologia-na-czasie-2-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-jolanta-holeczek-p-1390700.html), która została wydana przez znane niemalże wszystkim wydawnictwo “Nowa Era”.

“Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” – ułatwia naukę zagadnień biologicznych

Publikacja ta pozwala zrealizować wymagania dotyczące podstawy programowej, które zostały ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przeznaczona jest dla uczniów klas 2 szkół ponadpodstawowych i umożliwia łatwą oraz przyjemną naukę. Uczniowie, którzy będą mieli okazję z niej korzystać, zapoznają się z działaniem wszystkich układów narządów. Poznają również najważniejsze procesy, które zachodzą w ciele człowieka, na przykład te metaboliczne lub oddechowe. “Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” pozwala zrozumieć, w jaki sposób funkcjonujemy i co dzieje się z naszym ciałem w toku rozwoju. Przypomina on również zagadnienia, które uczniowie zdobyli w szkole podstawowej i je rozszerza. Na początku książki wyszczególnione zostały treści, dzięki czemu o wiele łatwiej znaleźć te najważniejsze.

Publikacja Nowej Ery “Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” zawiera zadania kontrolne, które pozwalają sprawdzić stan swojej wiedzy. Pokazuje on, że wiedzę zdobytą na lekcjach można przenieść do życia codziennego. Opisano w niej ciekawe doświadczenia oraz związane z nimi obserwacje, a także wnioski. Dla wielu uczniów jest to najlepszy sposób przyswajania nowego materiału.

Atrakcyjności dodają liczne infografiki oraz kolorowa szata graficzna. W każdym rozdziale pojawiają się fotografie oraz rysunki lub schematy.